Spolehlivost prověřených výrobků autožárovek H7 Osram

Společnost Osram produkuje již déle než sto let spolehlivé výrobky osvětlovací techniky. Výrobní program zaujímá přibližně pět tisíc nejrůznějších typů světelných zdrojů počínaje vybavením domácností a konče speciálními typy pro zdravotnická pracoviště, laboratoře, dokonce i osvětlení pojezdových a vzletových drah mezinárodních letišť.

autožárovka

Významným produkčním segmentem firmy Osram je sféra žárovek do předních světlometů automobilů. Marketingový program vývoje a výroby halogenových žárovek pro automobilový průmysl se opírá o několik základních modelových řad, jejichž cílem je uspokojit všechny typy zákazníků. Každý řidič upřednostňuje jiné parametry a vlastnosti, i když je nutné dodržet zákonem stanovená pravidla zejména hodnoty světelného toku a teploty chromatičnosti.

Světelná energie versus životnost

Pro osvětlovací techniku obecně platí fyzikální zákon, který se vztahuje na světelný výkon a životnost samotného zdroje. Čím vyšší světelné parametry, tím kratší dobu bude zdroj v provozu. Týká se to i autožárovek a každý řidič by si měl být této skutečnosti vědom. Jestliže vám tedy některý výrobek na etiketě nabízí neuvěřitelně silný světelný výkon a zároveň tisíce hodin provozu, jde nejspíš o falešnou propagandu.
Autožárovky H7 Osram lze v zásadě rozdělit do několika základních kategorií, kde se upřednostní buď vysoký výkon anebo dlouhá životnost, a to vždy na úkor jednoho nebo druhého. Tři nejprodávanější typy jsou Night Breaker, Cool Blue a Ultra Life.

noční světla

Nepatrně vyšší počet zákazníků upřednostňuje Night Breaker, který se vyznačuje špičkovým výkonem a ve srovnání s běžnou halogenovou žárovkou poskytuje až o 130 procent více příjemného světla v odstínu neutrální bílé. Pro řidiče dokonalý komfort, ovšem životnost v několika stovkách hodin vyžaduje častější výměnu žárovek.
Namodralý odstín bílého světla Cool Blue snižuje únavu, zvyšuje bdělost a ostražitost a přispívá k vyšší bezpečnosti silničního provozu.
Modely produktové řady Ultra Life naopak sází na dlouhodobou spolehlivost. Není výjimkou, že v předních světlometech vydrží 6 až 7 let denního provozu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup