Kde usídlit firmu?

Sídlo společnosti s ručením omezeným. Co si pod tím představit? Jde o adresu, která je zapsaná jak v Živnostenských listech, tak na Obchodním soudu a v Obchodním rejstříku. Tato adresa je jedním z identifikátorů podnikající osoby, v našem případě společnosti s ručením omezeným. Není to žádný výmysl nějakého úřadu či instituce. Povinnost mít vlastní sídlo je daná zákonem. Bez sídla si zkrátka ani neškrtnete. Nebudu zde posuzovat, jestli to je v dnešní době, plné elektronických identit a datových schránek dobře, protože to na věci nic nezmění. Spíše chci představit možnost, jak na sídlo společnosti vyzrát a jak si jej zařídit.

Sídlo společnosti?

Jak tedy na sídlo firmy v Ostravě kancelar.29.cz? Existují firmy, které mají sídla jaksi v popisu práce. Disponují objektem, většinou plným kanceláří, které normálně pronajímají a pro pronajímatele vytvářejí pozitivní prostředí. Protože to zákon umožňuje, rády se podělí o tuto adresu s dalšími podnikateli. Jestli je na jedné adrese dvacet, nebo sto padesát firem, je zcela jedno. Proto vynalezli způsob, při kterém za velice příznivý poplatek, umožní podnikající osobě si adresu jejich objetu nechat zapsat jako adresu svého sídla.

Pronájem je levný

Funguje to velice jednoduše až triviálně. Prostě se vydáte za pověřeným pracovníkem této firmy a dohodnete se na podmínkách. Vysvětlí vám všechno, co spolupráce bude týkat, nastíní výhody, které pronájem virtuálního sídla přináší, a nakonec podepíšete smlouvu o pronájmu. Po zaplacení ročního poplatku dostanete písemné potvrzení souhlasu s umístěním této adresy v Obchodním rejstříku jako adresy sídla vaší nové společnosti s ručením omezeným. Toto potvrzení přiložíte k dalším zakládacím listinám, které následně odnesete na Obchodní soud. Vše je rychlé, stručné, bez zbytečných komplikací. Za cenu dvou krabiček cigaret měsíčně získáte klid pro své podnikání a realizaci projektů, které vám už dlouho nedají spát.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup