Kdo chce, ten si uklízí sám, kdo ne – najme si firmu. Uspořená energie vyváží náklady!


Už jste si někdy objednávali úklidovou službu? Například po rekonstrukci bytu či firemních prostor, po nájezdu malířů? Na mytí oken, když jste si před Vánoci zlomili nohu? Ten pocit ve chvíli, kdy z vašeho života zmizela jedna zátež, stál určitě za to, že?

A teď si pojďme spočítat, kolik času vás stojí běžný úklid, který pravděpodobně provádíte na pravidelné bázi – vysávání, vytírání, utírání prachu, mytí oken, výměna povlečení… Podle toho, jak velký je váš byt či dům, to mohou být dvě hodiny, ale i šest. Také záleží, jestli máte děti či domácí mazlíčky.

Slečna na úklid

Pokud je úklid vaším koníčkem a na všechny tyto aktivity se těšíte, tak blahopřejeme, protože těšit se v životě i z rutinních nutností je velké štěstí. Ale pravděpodobně se nás najde více na opačné straně barikády, kdy bychom velký úklid raději přeskočili a svůj čas věnovali něčemu jinému. Což se nám ale může splnit s pravidelným úklidem Uklid-namiru! Nastavte si požadovanou úklidovou rutinu a svůj ušetřený čas věnujte tomu, co milujete, případně tomu, v čem jste mnohem lepší, co vám dává smysl, posouvá vás a naplňuje. A pak se vraťte do domova či své kanceláře, nablýskané a připravené na nové zážitky.

Každý nemusí uklízet, pokud je to pro něj ubíjející činnost. A někdo jiný by zase raději uklízel, než se věnoval tomu, co my považujeme za svou nejoblíbenější část pracovního dne.

Leštění oken

Pravidelný úklid můžete také věnovat jako dárek! Například své mamince, která by se sama styděla si takovou službu objednat. Nejdříve ale začněte zlehka – pokud je někdo zvyklý si celý život uklízet sám a má své standardy a postupy, může pro něj být těžké předat otěž někomu zvenčí. Začněte třeba poukazem na vyčištění sedačky v obýváku, nebo již zmíněnými okny před Vánocemi.

Mnoho lidí si také ještě nezvyklo na ocenění svého času – přitom je dokázáno, že pokud se za dvě hodiny dobijeme při milované aktivitě (a mezitím přijde byt uklidit firma), náš následující čas bude produktivnější, stihneme toho více a ještě budeme hýřit dobrou náladou. A to jsou benefity, které by mohly přesvědčit nejen vás, ale i vaše okolí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup