Nestěžuj si, když jsi zdraví


Zdraví je to nejcennÄ›jší co ÄlovÄ›k může mít. Protože pro nás je zdraví to nejdůležitÄ›jší. Nejhorší je, když lidé jsou zdraví a jeÅ¡tÄ› si pořád stěžují. UrÄitÄ› to znáte, ddyž potkáte nÄ›jakého ÄlovÄ›ka a on je zdravý a stěžuje si tÅ™eba že dostal nižší výplatu nebo že tÅ™eba je unavený, a takové další stežování si. Ale co si myslíte o ÄlovÄ›ku, který prostÄ› je tÅ™eba bez noh a bez ruk? Pro takové lidi je to velice nároÄné, a vemte si co oni mají dÄ›lat, když jsou bez ruk a bez noh. ÄŒlovÄ›k zdravý si stěžuje, ale ÄlovÄ›k bez ruk a bez noh si nestěžuje nahlas jako ti lidé zdraví. PÅ™ipadá mi, že ÄlovÄ›k který je zdravý si prostÄ› toho zdraví neváží a chápu že ÄlovÄ›k, který je bez ruk a bez noh, tak za to nemůže, ale myslím si že ÄlovÄ›k který je zdravý by nemÄ›l nÄ›co ponoukat a rouhat se.
 
Žena
 
Každý ÄlovÄ›k je nÄ›jaký. Každý by si toho svého zdraví mÄ›l vážit. Lidé kteří si pořád stěžují že jsou unavení, že nemůžou nÄ›kam dojít, tak co mají říkat opravdu ti lidé bez noh a bez ruk. Myslím si, že každý ÄlovÄ›k by si mÄ›l vážit zdraví a vůbec by mÄ›l být rád že můžeme vůbec celkovÄ› fungovat. Já urÄitÄ› nepÅ™eji nikomu nic Å¡patného a nikdy bych to nepřála. SamozÅ™ejmÄ› taky kolikrát Å™eknu že jsem unavená, že jsem vyÄerpaná, ale ÄlovÄ›k opravdu si musí uvÄ›domit to, že skuteÄnÄ› ÄlovÄ›k může nÄ›co dÄ›lat, že můžeme jít ven, že můžeme řídit auto, že můžeme jít nakupovat, že nás nic neomezuje, ale ÄlovÄ›k bez ruk a bez noh už to má mnohem nároÄnÄ›jší.
 
Žena a muž
 
Měli bychom si to prostě uvědomit, a uvědomit si to že to zdraví je na prvním místě, a uvědomit si, že opravdu na tom můžeme být mnohem a mnohem hůř. Každé ráno když vstaneme, měli bychom děkovat bohu za to že můžeme chodit, že máme ruce, že můžeme jít do práce, že můžeme kamkoliv vyjet, protože zdraví je opravdu to nejcennější. Když nebudeme zdraví tak nikdy nebudeme tak spokojení jako když jsme zdraví, proto bychom neměli tolik se podceňovat a říkat že nás všechno bolí, že jsme unavení, protože vždycky může být mnohem, mnohem hůř. 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup