Obraz na stěně pro váš útulný interiér

Ať už se jedná o staré originály mistrů, nebo jen o dětské malůvky našich vlastních potomků, v našem domově zastupují obrazy důležité dekorace interiéru. Můžeme zvolit, zda se stanou obrazy jen doplňky, anebo hlavní motiv našeho interiéru, kolem kterého se bude vše odvíjet a který se ani po letech vůbec neokouká. V každé místnosti našeho bytu můžeme zavěsit obrazy jinak, jako dominantní dekoraci, nebo malé doplňky. Důležité však je, že každý z obrazů potřebuje svůj ideální prostor a umístění, aby v našem interiéru vynikl co nejlépe.
malý ateliér

Otázka výběru

Obraz v interiéru zvýrazňuje intimitu domova. Vždyť každý člověk je jiný, a každý majitel má tak své vlastní představy, každý z nás má jiný vkus, každému se líbí něco zcela odlišného. Takže i obrazy, které každý z majitelů má, se budou naprosto v interiérech odlišovat. Je naprosto jedno, jaké obrazy si doma zavěsíme na stěnách. Volit můžeme z nepřeberného množství a možností. Někdo si potrpí:
·         na originály mistrů, nebo reprodukce
·         na plakáty
·         na rodinné fotografie
·         na obrazy vlastní
·         na kresbičky vlastních dětí
Každý z obrazů má navíc schopnost změnit zapomenutou a tmavou část interiéru ve velice zajímavé místo, kde se budeme cítit najednou velice dobře. Obrazy jsou vlastně jakousi třešničkou na dortu pro každý interiér.
dívka v galerii

Kam s ním?

Menší, nebo střední obraz se bude krásně vyjímat, když jej zavěsíte uprostřed, nebo symetricky:
·         nad nízkou skříňku
·         nad toaletní stoleček
·         nad stůl ať už pracovní, nebo jídelní
·         nad čelo vaší postele
Jeden ohromný obraz, nebo veliký plakát, ke kterému už se další menší obrázek nevejde, bude efektně vypadat, umístíme-li jej:
·         nad pohovkou v obývacím pokoji
·         nad manželskou postel
Dva obrazy stejného tématu vždy působí velmi elegantně a klidně. Při umísťování těchto obrazů dejte pozor na stejnoměrnou vzdálenost mezi nimi a okrajem rámů k okraji nábytku.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup