Elektropomocníci, vítejte v našem domě

Rozmixovat či našlehat krém nebo bramborovou kaši, to už si s ručními pomůckami jen málokdo dovede představit. Zvládli bychom to, o tom není pochyb. Ale trvalo by nám to o mnoho déle, měli bychom o mnoho více práce a výsledek by možná nebyl až tak výborný, jako když si vezmeme na pomoc některý z elektrických pomocníků. Dnes je důležité, aby  přístroje ku pomoci nebyly složitě sestavitelné, abychom nemuseli hledat součásti  přístroje po celém domě a nakonec nám sestavení trvalo déle než celý další úkon. Tyhle doby už jsou dávno pryč.
ruční šlehače
Dnes nám trh nabízí takové spotřebiče, které mají výhody jak pro náš ča, peněženku i kvalitu vykonané práce. Jedním z nejčastějších pomocníků naší kuchyně je ruční šlehač nebo mixér. Jsou to přístroje malé, snadno si je umístíme v dosahu ruky na kuchyňskou linku a tím zajistíme, že jsou vždy dostupné, kdykoliv je potřebujeme.
food mixer
Na co dbát při výběru
–        hmotnost a tvar je důležité kritérium. Ergonomická rukojeť by měla být samozřejmostí. Je dobré si také již v obchodě vyzkoušet, jak dosáhneme na tlačítko vypnutí a zapnutí. Není šikovné, budeme-li k tomu potřebovat ještě další ruku. Váha by nás mohla překvapit nepříjemně, budeme-li pracovat se s potřebičem delší dobu.
–        Volit, chceme-li kombinaci šlehač s hnětačem, či nám stačí jeden z nich. Kombinace je daleko praktičtější, kdy jen výměnou metly můžeme dělat další kuchyňskou práci.
–        Při koupi sledujeme, jaký počet otáček je na štítku uveden. Čím větší otáčky, tím je přístroj výkonější.
–        I desing je důležitý. Pokud máme možnost, vybíráme si barvu přístroje v souladu s naším designem kuchyně, a to zejména, když budeme mít přístroj vystaven na kuchyňské lince. Kvalita a výkon je důležitý, ale sladěný design je velmi příjemný a dodá naší kuchyni moderní vzhed.
–        Cenově vybírejme ve zlatém středu. Jsou osvědčené značky, které již máme vyzkoušené a po kterých sáhneme ihned napoprvé, protože s nimi máme dobrou zkušenost. Ale je třeba mít na paměti, že ne všechny neznámé značky jsou nekvalitní. I neznámá a levná značka může mít kvalitní výrobky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup