Jak postupovat při výběru konferenčního stolku?

Bez konferenčního stolku nám připadá obývací pokoj neúplně a není proto s žádným podivem, že ho můžeme vídat téměř v každé domácnosti. Hostíme u něho návštěvu, odkládáme zde dálkové ovladače, mobilní telefony nebo notebooku. Při jejich výběru je ale dobré dodržovat pár pravidel.

Obývací pokoj

Konferenční stolek vybíráme s ohledem na další zařízení v místnosti. Minimálně by mělo ladit s barvou či použitým materiálem. Pokud toto základní pravidlo opomenete, konferenční stolek v takovém interiéru bude vypadat nepatřičně. Navíc je dobré myslet i na praktickou stránku věci. Na konferenčním stole se poměrně často povalují nepotřebné zbytečnosti, které by si možná zasloužily svůj vlastní prostor. Zvažte tedy pořízení konferenčního stolku se šuplíkem, kam je možné spoustu věcí uschovat před zvědavými pohledy.

Obývací pokoj mnohdy zastává největší prostor v domácnosti, ale ani to nemusí být dost. Při výběru konferenčního stolku je tak dobré vsadit na ty, které mají horní desku čtvercového nebo obdélníkového tvaru. Kulatý konferenční stolek může působit velmi stylově, na druhou stranu je náročný na prostor.

Sklo působí v interiéru vždy dobře

Skleněné konferenční stolky působí v interiéru nevšedním dojmem. Ovšem zvažte jeho pořízení v případě, kdy vám po bytě běhají menší děti. Vaší hlavní náplní práce bude totiž jeho pravidelné čištění. K výrobě skleněného stolu je používáno kvalitní kalené nebo lepené bezpečnostní sklo.

Konferenční stolek

Dřevo – nestárnoucí materiál

Pokud hledáte konferenční stolek, který jen tak nevyjde z módy, vsaďte na ten ze dřevo. Dřevo jako jeden z mála matriálů má tu vlastnost, že dokáže stárnout s neskutečnou grácií. Pokud navíc zainvestujete do masivu, stůl bude vypadat stejně dobře i po letech. Navíc dřevěný konferenční stolek dobře vynikne snad v jakémkoliv interiéru. Pokud se bojíte, že při výběru sáhnete vedle, s dřevěným nábytkem se vám to nestane.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup