Jak zhubnout

Je nový rok, nebo nový měsíc, nebo dokonce jen nový týden a vy si dáte opět to stejné předsevzetí: zhubnout. Říkáte si, že tentokrát už se vám to doopravdy podaří, tentokrát to bude jiné a lepší. Jenže děláte zase ty stejné chyby jako minule. Dělat pořád to samé a očekávat jiné výsledky nedává smysl. Jestli si myslíte, že zhubnete díky pevné vůli a díky tomu, že vydržíte potlačit své chutě a jíst jen saláty, tak se pletete.

zdravý salát

Hubnutí nemusí být hlavně vůbec tak drastické, nemusíte dodržovat přísné diety ani běhat každý den. Nebojte se, nesnažím se vám prodat další hubnoucí nesmysl, kterým zhubnete snadno a rychle. Nic takového totiž ve skutečnosti neexistuje. Hubnutí je komplexní a dlouhodobý proces, nejde vyřešit speciální šťávou nebo magickou věcičkou, kterou si položíte na břicho. Takhle to prostě nefunguje.

Pokud chcete zhubnout doopravdy, tak změňte svůj jídelníček a začněte cvičit. Vaše strava by měla být vyvážená a udržitelná. Pocit hladu určitě není nutný, můžete jíst dál i sladkosti, pokud na ně občas máte chuť. Základ je jíst kvalitní potraviny a opravdové jídlo v pravidelných intervalech. Dejte si pozor na dostatek bílkovin. Bílkoviny vás nasytí, takže nebudete mít hned po pár hodinách pocit hladu, navíc jsou nezbytné pro správné fungování našeho těla. Někteří lidé se domnívají, že bílkoviny jsou jen na stavbu svalů, ale ve skutečnosti řídí mnohem více procesů v našem těle.

Goodly jídelníček

Proto si dejte pozor, abyste jich v jídelníčku měli dostatek. Jestli vám dělá problém je do jídla zakomponovat, můžete je snadno doplňovat pomocí proteinových nápojů. Podívejte se na stránku Goodly, která nabízí nejen kvalitní proteiny se spoustou různých příchutí. Můžete si tak dopřát dobrou svačinku, připravenou během minuty a doplnit tak potřebné bílkoviny. Podívejte se na jejich stránku a zjistěte více informací: O Goodly časté dotazy.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup