Mašinka Tomáš

Pokud také máte děti, jistě víte, že v určitém období, které může být i poměrně dlouhé, jsou největšími hrdiny dětí postavičky z televizních pohádek. Ty se v poslední době velice rychle mění, ale i tak jsou pohádky, které děti zajímají, i když jejich původ sahá do docela vzdálené minulosti. Do této kategorie patří třeba i vedle jiného Mašinka Tomáš. Vždyť se jedná o pohádku, kterou vymyslel anglický reverend Awdry, a to už v roce 1943 pro svého syna. Až v roce 1984 se Tomáš poprvé objevil na televizních obrazovkách, ale od té doby je už neopustil.

přání Mašinka Tomáš

Za tu dobu se seriál dočkal mnohých úprav a zpracování, takže i pro dnešní děti je blízká a příjemná. V každé úpravě bylo něco pozměněno, od něčeho se upustilo, a naopak něco nového bylo přidáno. Bylo vytvořeno přes 20 sérií a dohromady více než 500 dílů. Všechny jsou doprovázeny poutavou hudbou, takže není divu, že si je děti za poslední tři generace oblíbili. Stále i dnes je to však ta kamarádská modrá lokomotiva tomáš Masinka-tomas a jeho přátelé, které děti milují. Pro ty maminky, které mají doma takové malé milovníky mašinky je zde náš web. Pro Vaše dítko zde vyberete nejen malé hračky podobné mašince, ale téměř vše, co může potřebovat s motivem Tomáše. Od povlečení a plakátů až po zubní kartáčky.

batoh Mašinka Tomáš

V široké nabídce najdete také oblečení, takže Vaše dítě může jít s mašinkou do školy a poté i do postele. Nebo pokud zařizujete nový pokojíček, naleznete zde nábytek, postýlku i stolík, na stěny můžete připevnit tapety s podobiznou Tomáše nebo převléct peřiny do povlečení s tímto motivem. A kdyby i to bylo pro Vašeho malého strojvedoucího málo, je zde vše, co potřebujete pro přípravu správné narozeninové oslavy ve vlakovém stylu. Každá maminka chce pro své dítě udělat vše, co mu na očích uvidí, proto je zde náš web, aby i Vaše dítě mohlo mít svého kamaráda také na těch každodenních předmětech.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup