Účinky Macy horské

Tato velmi zajímavá rostlinka Maca horská (lepidium meyenii) je zelená, kořenová a křovinná rostlina, jejíž původ sahá až do starých And. Jak je známo, tak Andy jsou dobře známy pro svoje přírodní poklady. Právě z And pochází mnoho kvalitních a velmi zdravých rostlin a keřů, které léčitelé a šamani s oblibou využívají. Maca Horská je velmi žádaná rostlina v tomto ohledu. A na její ozdravné účinky se přišlo opravdu jen náhodou.

Macu lze pěstovat i jako okrasnou bylinu

Předchůdce z And trápilo velké sucho a byli smutní z toho, že nejen jejich úroda, ale i ostatní rostlinstvo strádá a potřebují vodu. Bohužel, nebo bohudík, nepršelo ještě několik dní. Úplnou náhodou se zranil člověk a aby zastavil na chodidle krvácení, tak utrhl ze země to, co měl po ruce. Byla to právě uschlá maca horská. Člověk byl z ní velmi mile překvapen. Poraněnou nohu mu rychle vyléčila, a navíc netrpěl ani zánětem, jak to dříve bylo. Ano, dříve se i na zánět umíralo. Nicméně ale maca horská má i jiné než tyto schopnosti. Má velmi pozitivní vliv v oblasti sexuality a vitality. Je velmi vhodná pro ženy i muže a dokáže vám vnitřně zharmonizovat a podpořit sexuální činnost. Její léčivé účinky, macy horské, jsou výborné, fungují a jsou to například tyto:

zvyšuje a zlepšuje plodnost mužů i žen

zvyšuje energii, ale taky vytrvalost

podporuje sexuální funkce u žen i mužů

podporuje štítnou žlázu

endokrynní systém je po mace zlepšený a vitálnější

Zdravý jídelníček je to nejdůležitější

Kořen macy horské využívali i staří Peruánci. Ti si oblíbili jeho kořen na podporu sexuálního apetitu a hlavně vitality. Navíc maca je dostupná v mnoha verzích. A to jak v kapslích, prášku, tak i ve formě tekuté, tinktuře. Macu můžete přidat třeba do oblíbeného nealkoholického nápoje, třeba džusu nebo čaje. Nebo ji můžete přidat do obyčejné vody nebo přilít sirup. Záleží již zcela na vás, jak si s ní poradíte a co z ní uděláte za dobrůtky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup