Pouzdrová sukně stokrát jinak

Pouzdrová sukně není pouze nezajímavá součást kancelářského oděvu, ale výjimečně atraktivním kouskem šatníku každé ženy. Vždy záleží pouze na tom, jakým způsobem ji zkombinujete s ostatními svršky ze svého šatníku. Perfektně padnoucí pouzdrová sukně vám udělá naprosto stejně dobrou službu, jako oblíbené klasické malé černé šaty. Dá se nosit při všech možných příležitostech a vykouzlíte s ní nespočetné množství krásných a neokoukaných modelů. Pouzdrová sukně je klasického střihu, který sluší úplně všem ženám, všech postav. V pouzdrové sukni můžete trávit čas jak během svého volna, i při sportovních a ležérních aktivitách, tak je také vhodná práce, nebo na všelijaké seriózní schůzky.
bílá sukně

S květovanou sukní

Vlastníte-li pouzdrovou sukni s květinovým vzorem, vypadá tato sukně velice hravě a současně rafinovaně žensky v kombinaci s pruhovaným tričkem, na kterém jsou nějaké nášivky, nebo i nápis. A namísto klasických sandálků si protentokrát zkuste nazout bílé tenisky.
focení v noci

Vysoce elegantní

Pouzdrová sukně se dá nosit i velice jednoduše, čímž zvýrazníte její kouzlo. Jak na to? Oblečte si svršek, který je tón v tónu vaší pouzdrové sukně.

Sportem ke zdraví

Pouzdrovou sukni je možné také odvážně a sportovně ozvláštnit, když si ji oblečete společně s výraznou mikinou. A jako protiklad jsou k tomuto oděvu doporučeny nějaké šik sandálky, společně se zajímavým baretem, nebo jinými stylovými doplňky do vlasů.

Pořádně šik

Jestliže se u vás v šatníku válí tmavě modrá pouzdrová sukně, hrdě ji vytáhněte a oblečte společně s bílým tričkem. Tohle duo tvoří základ. Dáte-li jej dohromady s bundou bomber, a se zajímavým, kontrastním psaníčkem, bude mít tento model ten správný říz.
kostkovaná sukně

Zebří pruhy

Pouzdrová sukně s potisky zvířecí srsti se bude skvěle vyjímat s romanticky pojatou halenkou. Tento nesourodý model vypadá velice fantasticky.
Nebojte se při kombinování pouzdrové sukně s jinými styly experimentovat a použijte svoji představivost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup