Řešení pro vaše stránky

Když si vezmete, kolik lidí vydělává na internetu jen kvůli tomu, že mají atraktivní stránky a vy i přesto, že je máte taky, jste pořád v mínusu či v lepším případě na nule, jistě si říkáte, že někde děláte chybu. A s největší pravděpodobností hraničící s jistotou je to tak. Web, který je od začátku vytvořen jako vysoce atraktivní pro potenciální návštěvníky je webem, který může vydělávat. Stačí na něm strategicky umístit pár přiléhavých reklamních poutačů a je vystaráno. Ovšem pokud vám na stránky nechodí takřka žádní lidé, reklamy vám jsou zcela k ničemu. Nemusíte však propadat chmurám, i tento na první pohled nežádoucí stav se dá změnit, a to relativně rychle. Jen si budete muset trochu vyhrnout rukávy a nedělat svůj web pouze o víkendech, ale věnovat mu trochu více času.
Ikona WordPress

Uživatelsky příjemný web

Mnoho začátečníků dává velký důraz hlavně na vzhled samotných stránek. To samozřejmě není špatně, ale nesmí to být na úkor dalších vlastností jako je kupříkladu jednoduchá orientace. Když se návštěvník na vašich stránkách rychle zorientuje, je to pro vás už na půl vítězství. Některé weby jsou až příliš komplikované, což jim ubírá na atraktivitě. Nikdo se nechce prodírat hejnem stránek, zvláště, když zrovna brázdí po internetu na svém mobilní telefonu, případně tabletu. Na těchto zařízeních není snadné se proklikávat miliony odkazů, na to rozhodně při tvorbě, případně během úprav pamatujte.
Kódování stránek
Dobrý obsah
Samozřejmě, že tím hlavním je obsah, který by měl být na vysoké úrovni, jinak se neprosadíte. Vaše konkurence, a to ať už se věnujete na svých stránkách čemukoliv, určitě nespí a chcete-li s ostatními udržet tempo, musíte se přizpůsobit. Čtivý a zajímavý obsah je alfou a omegou každých internetových stránek a v případě, že na nich chcete trhnout i nějakou tu korunu, měli byste co nejčastěji obsah aktualizovat. Jen tak si udržíte stabilní návštěvnost.