Jak na krásu

Pokud se večer nebo přes den někam chystáte a chcete se cítit krásně, máme pro Vás pár tipů, o co se postarat .
Nejprve se vykoupejte. Můžete si dát horkou sprchu nebo dlouhou koupel s bublinkami. Až budete ve vodě, použijte pemzu na paty. Zbavíte se nevzhledné ztvrdlé kůže. Dále se umyjte voňavým sprchovým gelem, či mýdlem. Vlasy zbavte nečistot šamponem. Umyjte je klidně dvakrát po sobě. Použijte na ně hydratační masku. Tělo zbavte nečistot pomocí peelingu. Obličej také omyjte vlažnou vodou a dejte na něj peeling. Pak použijte hydratační masku, která vyživí Vaši pleť.
mléčná koupel
Po koupeli hydratujte své tělo hydratačním mlékem na tělo. Na nohy také naneste krém. Velice dobré je použít krém určený přímo na paty, pokud s nimi máte problém. Nevzhledná a popraskaná kůžička na patách není pěkná. V botách na podpatku je dost často vidět.
Vlasy nechte volně uschnout. Pokud pospícháte, tak je vysušte fénem. Nepoužívejte zbytečně vysoké teploty. Ty je vysušují a tím pádem i ničí. Nikdo nechce mít zničené vlasy.
šminky a stíny
Nehtům udělejte manikúru. Upravte jejich tvar pilníkem. Na ruce naneste hydratační krém. Suché ruce a kůžička okolo nehtů jsou nevzhledné. Poté naneste lak i na nehty na nohou.
Využijte to, co máte doma. Na oči si dejte okurky, které Vám osvěží Vaše oči. Na světlé vlasy použijte při oplachování heřmánek. Ten vám zesvětlí vlasy.
Líčení zvolte podle toho, kam se chystáte. Jestliže se jedná o večerní akci, tak můžete využít tmavší líčení. Příkladem může být kouřové líčení a výrazná rtěnka. Jestli se na výrazné líčení necítíte, tak se namalujte pouze lehce.
zelená maska
Oblečení, které si budete brát na sebe by mělo být vyprané, vyžehlené a voňavé. Nejlepší volbou je oblečení na nějakou akci nachystat předem. Mohlo by se Vám totiž stát, že pokud oblečení budete vybírat až v den akce, takže byste nevěděli, co si vzít.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup