Raduje se a skáče celá rodina

Jak vybrat správnou skákací trampolínu na zahradu? Měli byste zvážit několik atributů, a to – pro koho bude primárně tato skákací hračka určena, pro jaký počet osob a jak velký prostor na vaší zahradě jste ochotni odevzdat vašim dětem a jejich kamarádům.

Pro menší děti zpravidla stačí trampolínka menších rozměrů, která vaši ratolest v pohodě udrží a mohou se na ní do libosti vydovádět. Menší trampolínky mají totiž i nižší hmotnost, tak na ni nezkoušejte vlézt s vaším dítětem a počítejte s tím, že se jen budete dívat, jak na ploše dovádí. A i kdybyste měli sto chutí si to vyzkoušet také, raději na to zapomeňte.

pružiny trampolíny

Nosnost trampolín se určuje podle počtu pružin či počtu stojných nohou.

Předtím, než na internetu objednáte skákací radost pro děti, důkladně si prohlédněte technické parametry, abyste měli představu, kolik dětí trampolína unese a zda byste si mohli také zaskotačit.

Nejednou se stává, že rodiče při pohledu na jejich šťastné a veselé děti mají také sto chutí si zaskákat, ale bohužel zvolili nízkou nosnost, takže se i stává, že malou trampolínku věnují sousedům nebo někomu v rodině, kdo má malé dítě a možnost trampolínku umístit na zahradě a kupují zcela novou, prostornou a velkou trampolínu. A skáče hned a naráz celá rodina. To je pak bujarého veselí, sousedi jen koukají přes plot a vrtí nevěřícně hlavou. Ale určitě vám to přejí!

kluk salto

Možná tomu nedokážete uvěřit, ale až vyzkoušíte pružiny, uvolníte se, zalije vás radost a smích z plna hrdla, pak pochopíte, proč vaše děti neustále voláte k obědu a ony nejdou a nejdou, protože jsou zrovna v nejlepším a hopsají a poskakují. V tu chvíli rázem zapomněly na celý svět. A to samé se přihodí i vám. Radost z pohybu je to nejlepší, co můžete pro sebe, své zdraví a zdraví svých nejbližších udělat.

Dopřejte sobě a vašim blízkým štěstí a neutuchající smích s heslem: „Skáče a raduje se celá rodina!“


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup