Solární plachta na bazén

Pořídili jste si na vaši zahradu nadzemní bazén a nechcete čekat dlouhé týdny, než se voda v něm ohřeje na pro vás snesitelnou teplotu? Marně vyhlížíte tropické teploty a délku slunečního záření během dne, ale léto si s vámi hraje na schovávanou? Nebojte, nemusíte se hned začít otužovat a trpět v nepříjemně studené vodě. Pomocí nejrůznějších doplňků si můžete užívat koupání a vodní radovánky podle vašeho gusta o poznání dříve. Jedním z takových šikovných doplňků, které by ve vaší letní výbavě neměl chybět, je solární plachta na bazén. Ta je cenově velmi dostupným řešením.

koupání v bazénu

Užívejte si dřívější koupání v příjemně teplé vodě

Především miminka a malé děti si vodní hrátky více užijí, pokud bude mít voda příjemnou teplotu. Ale pokud každý den nestoupají venkovní teploty k tropické třicítce a některý den se ochladí, mohli byste se také nějaký ten pátek načekat. Solární plachta vám nejen pomůže dříve docílit teplejší vody, ale také bude nápomocna v dalších ohledech, což vám přijde vhod.

Praktické vlastnosti, které během používání oceníte

  • ohřev vody v bazénu
  • udržení příjemné teploty i během noci
  • zabránění vniknutí nečistot v době nepoužívání

Na míru přesně vašemu bazénu

Vyberte si ze sortimentu fólii na míru přesně pro váš bazén tak, aby pokryla celou plochu a vodní hladinu. Jedině tak bude splněna maximálně její funkce co do ohřevu vody a zabránění znečištění vody.

koupající dítě

Snadná manipulace a rychlý efekt

U tohoto praktického doplňku oceníte snadnou manipulaci. Během chvilky ji jednoduše natáhnete a opět zase sundáte v případě potřeby. A efekt je opravdu rychlý. Značně se tak zkrátí doba ohřevu vody oproti běžné situaci.

Zajistěte si vyšší efekt ohřevu vody určené pro koupání a užívejte si rodinných vodních radovánek po celé léto v příjemně teplé vodě. Solární plachta je pro letošní léto skvělou volbou.