Venku je ještě chladno, zahřejte se u zábavných seriálů!

Než se zima přehoupne do jara máme možnost shlédnout nejeden seriál. Ať už se podíváme do nabídky Netflixu či HBO, je z čeho vybírat. Pokud máte vytříbený vkus a jen tak něco vás neohromí, pak jste na správném místě. Dnes je pro vás nachystaná pořádná dávka kvalitních snímků, které rozhodně stojí za to vyzkoušet. Pohodlně se usaďte a připravte si popcorn, začínáme!Nechte se vtáhnout do děje!

Zaklínač

Pro ty z vás, kteří ještě nestihli zhltnout celou sérii mám jasný tip – udělejte to. Zaklínač z produkce Netflixu zvedl vlnu názorů, jak pochval, tak i kritiky. Myslím ale, že bychom se vyloženě neměli pokaždé řídit názory druhých a vytvořit si svůj vlastní. Vydejte se neuvěřitelnou cestu dobrodružství s udatným Geraltem a poznejte stvůry číhající na každém rohu. Nejen, že si užijete fantasy prostředí ale navíc se I zasmějete.

The end of the fucking world

Sledujte životy dvou naprosto rozdílných teenagerů, jak se potýkají s těmi nejbláznivějšími problémy. Každý díl této série má zhruba dvacet minut, ačkoli se bude zdát, že jsou alespoň dvakrát tak dlouhé. Jsou totiž napěchovány až do poslední vteřiny akcí. James a Alyssa vás chytnou za srdce tak, že ihned po dokončení série první se směle pustíte do té druhé.

Nový papež

Staňte se svědky církevní revoluce. Sledujte papeže Pia XIII. na cestě za poznáním. Tento dechberoucí seriál vyšel z dílen HBO a je od začátku až do konce naplněn vtipem, dramatem a božskostí ztvárněnou Judem Law. Nahlédněte za oponu církve a prozkoumejte nádherný Vatikán.Pobavte se nad skvělým seriálem

Sabinina děsivá dobrodružství

Pamatujete-li si na Sabrinu mladou čarodějnici, jistě vás potěší, že se můžete vydat do světa plného čar, kouzel a temných sil v tomto seriálu. Všechno je tak trochu temnější a děsivější, ale o to mnohem více zajímavější. Staňte se svědky Sabrininých dobrodružství a objevte nepoznané. Stejně jako tuto nadanou čarodějku si jistě zamilujete I její dvě tetičky či černého kocoura Salema.